V Popradu hráli vítězové Ligy masterem, ale pěknou arénu nevypredali

POPRAD. Patří mezi dvacítku nejdražších fotbalistů všech dob. V roce 2002 za Gaizka Mendiety Lazio Řím zaplatilo Valencii čtyřicet osm milionů eur.

Tehdy byly dražší pouze Zidane a Figo. Bet365-Vyzvednout bonus Španěl patřil mezi nejlepších záložníků světa, byl největším esem Valencie, která dvakrát za sebou senzačně postoupila do Ligy mistrů. Mendieta byl vynikající v boji jeden na jednoho, útočníci těžili z jeho geniálních přihrávek.


Těžko se bránil.

V pátek byl hlavní postavou exhibice v Popradě. Za výběr legend Premier League vstřelil oba góly. “Užil jsem si to, o to šlo.Nikdo se nezranil, což je dobré, “dodal už jednačtyřicetiletý záložník, který si zahrál iv Barceloně.

Na hřišti působil ze všech aktérů popradského duelu nejživější. “Hravým za bývalých hráčů Valencie, Barcelony i za internacionálů Španělska.”

Když byl ještě aktivním hráčem – po zápasech dělal po nocích DJ. Potají.Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od 0,98 € Objednat Bet365-Recenze sázkové kanceláře Bet365-Okamžitý bonus Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.