Udinese Calcio – Inter Milán 1:2

Udinese domu długą przewagę nad ulubionych Inter Mediolan dzięki Tref czeskiego pomocnika James Jankta, ale nawet to nie wystarczyło.


Bohater gry, stał się odwiedzenie napastnik Ivan Perišić, które nawet w bonus powitalny bukmachera Unibet pierwszym półroczu w porównaniu do samego końca pociągnął do linii bocznych Nerazzurri.

Krajowy zakład na Udinese na stadionie Friuli sprawdzonej jedenaście, do którego wszedł przykład Widmer Danilo, Fofana de Paul, Théréau lub Zapata z Janktem. Goście wysłane na trawniku w stanie zamrożonym środowisku graczy jak Handanovič Murillo, Ansaldi, Brozović Banega lub Candreva z Icardim. Inter był początkowo aktywny zespół, ale jego wysiłki nie owocować przez długi czas.

Przeciwnie, udało się do domu, który prawie dostał się na prowadzenie po zaledwie siedmiu minut! Fofana młody człowiek ze środkowej pocisku kierowanego na odległość pod poprzeczką. Wielki bramkarz Samir Handanovic, ale przesunięta poza piłki. Kolejna szansa na drugiej stronie nie przynieść wzajemne między Candrevou i Icardim ponieważ między kapitanem dotrzeć piłkę. Po tym wszystkim, jednak wynik zmianie.

Samir był zatopiony piłkę w kierunku bramki dla Interu, zauważył czeski pomocnik James Jankta i przejął piłkę. Po kilku szybkich krokach, postanowił dmuchać i dobrze zrobione, jak pięknie prostřelil doświadczonego bramkarza z Inter i Słowenii. Udinese i zostali nagrodzeni za ich cierpliwość i wytrzymałość byli gośćmi na odwrót. Ale ci, długo to trwało, zanim dotarli do bramkarza zagrożenia Orestis Karnezis.

Wręcz przeciwnie, po kolejnym ciosem Jankta wykazały Bramkarz Handanovic, który musiał szybko pisać i na ziemi, gdzie Jankto wysłał mocne uderzenie. Po trzydziestu minutach Zebry zwiększył swoją przewagę, ale nie mógł być szczęśliwy na długo. Po pomoc Théréaua piłkę do pustej bramki posłał wykończenie Duván Zapata, ale całe wydarzenie zostało poprzedzone faul że sędziowie Dover dobrze zauważył. Dlatego celem potwierdzenia.

Przyznał się do drugiego, pod sam koniec pierwszej połowy. Krajowy może widziałem w szatni z orzeźwiającym lub ciepłego płynu, ale w drugiej minucie ustawiania im rzeczywistość przypominała Ivan Perišić. Szybkie Chorwat dobre wykorzystanie Icardiho mijają a potem strzał po ziemi, aby obok słupka rozliczone – 1: 1

Druga połowa rozpoczęła się również lepszego domu, którzy są ze względu na penetrację Théréaua niemal dotarł do mety. Duván Zapata spalone również, ale nawet on nie prawidłowo ustawiona zabytków. Druga połowa, ale przynajmniej w aktywności i atrakcyjności nadąża za ich starszych krewnych. Inter często połączone, ale w pełnej szacunku odległości od bramy Udinese. To z kolei wziął punkt, więc nie ma wielu powodów do pośpiechu w zimnej pogody.

Po kilku naprzemiennie po obu stronach Inter wciąż nie mógł dostać się w pobliżu bramy. Przed Karnezisem naprawdę rozliczone do końca gry. I podobnie jak w pierwszej połowie, grał także w innych aż do ostatnich sekund. I warto było do niego, ponieważ trzy minuty przed końcem meczu, sfaulował Fofana w polu karnym kopać i prowadził Chorwat Perišić szef postanowił losy dzisiejszego pojedynku!