Steve Borthwick čelí Vánoce v limbu kvůli RFU / Bristol mrtvém bodě

Steve Borthwick mohl strávit Vánoce v zapomnění jako Bristol debaty zda usilovat o soudní příkaz bránící mu v nástupu do zaměstnání jako trenér Anglie směrem dopředu.

Borthwick zůstává na Bristolu výplatní listině poté, co klub odmítl přijmout rezignaci ho předložila v úterý, jen několik hodin předtím, než Rugby odbor fotbalu vydal prohlášení, že se připojí Anglii s okamžitou platností.

Borthwick nebyl v Bristolu cvičiště tento týden připravuje o víkendu britský a irský Cup zápas v Bedfordu.RFU, zatímco nereaguje na žádost o komentář ve středu, řekl na recepci mediální včera večer, že bývalý kapitán Anglie bude zahájením práce s novým reprezentačním trenérem, Eddie Jones, ihned.

Bristol byl viněn z patové situace v jednáních o Borthwick propuštění z jeho smlouvy s tím, že RFU označující klub byl náročný kompenzační poplatek podstatně více než £ 375,000, které zůstávají na jeho kontraktu a mluví o možných finančních důsledcích chybí na propagace.

RFU přerušil jednání a prohlásil Borthwick pracoval pro ně poté, co podal jeho rezignaci dopis Bristol převezme právní poradenství.Řídící orgán je údajně připraven obrátit se na soud v případě, Bristol uzavřít soudní příkaz, věří na vítězství.

Bristol byli na Wednesdaynot překračují prohlášení vydaném v úterý, Sázkové kanceláře Bet365 která mluvila o „přijmout veškerá přiměřená opatření, jako je nezbytné chránit postavení klubu“. Právní cesta je zvažována, protože by vyšla z klubu, aniž by RFU dohodnout balíček kompenzace, Borthwick opustil sám odpovědný za zbývajících 18 měsíců na své smlouvy.

Bristol nechtěl komentovat, zda došlo výpovědní lhůta ve Bet365-Podrobný popis smlouvě Borthwick je.RFU odkazoval se na jeho rezignace, spíše než říkat mu podal ve svém oznámení a bitva mezi klubem a zemi, která Borthwick nyní pracuje.

Jedním z důvodů, proč RFU jednal jednostranně tento týden poté, jednání s Bristol dosaženo bezvýchodné situace bylo, že se pojmenování Anglie čety měsíc pryč, to chce Borthwick, aby bylo možné sledování Champions Cup a evropské zápasy okamžitě, shromažďování informací o hráčích a mluvit s nimi.

měli Bristol uzavřít soudní příkaz ji brání, zatímco jeho smluvní pozice vyřeší pracuje pro RFU, Borthwick by byl schopen udělat nic víc, než sledovat zápas na svém televizoru a notebook, placené Bristol, ale chtějí pracovat do Anglie.Zatímco kompromis se obvykle nacházejí ve sporech, jako je tento, Bristol se zlobí na cestě svaz jednal tento týden, a na to, co oni vidí jako odmítavým postojem k významu povýšení do klubu sedm let poté, co byl odsunut z Premiership.

je RFU výkonný ředitel Ian Ritchie, jehož předchozí práce byla ve Wimbledonu, který má příští sloužit. Pokud Jones má mít Borthwick po jeho boku v tomto měsíci, Ritchie je třeba dospět k dohodě s Bristolu, kteří již začali hledat Borthwick nástupce ve funkci trenéra směrem dopředu. Graham Rowntree, vydané v Anglii tento týden, a bývalý Austrálie šlapka Michael Foley, nyní na starost západní síly, ale jakmile of Bath, jsou potenciálními kandidáty.

Bet365-Bonus zdarma