opäť uzemnené: Charlie linka späť v škole a mimo žiaru reflektorov

Obraz srdce dotýkanie Charlie Line, rugby World Cup medailí okolo krku a v súčasnosti najväčší z úsmevov na tvári, bol žiaril po celom svete cez víkend. Ale v pondelok to bolo späť do reality pre 14-ročný po jeho blízkym stretnutím s novozélandským hviezda Sonny Bill Williams, keď sa dostal na s jeho výučbu na jednom z najslávnejších britských športových škôl.

Charlieho rodina jasne najavo, že kefa teenager sa s globálnou sláve sa bude dlhé trvanie. On by beconcentrating na jeho štúdiách, skôr než dávať blow-by-ranu do úvahy extatické okamihu All Black World Cup-víťaz odovzdal jeho medaily.Charlie určite nebol pripravený na ďalšie fotografie s medailou, povedali.

Vzrušený teenager narazil na titulky po skoku na ihrisko Twickenham po víťazstve All Blacks vo finále Svetového pohára proti Austrálii v sobotu.Jeho statočný úsilie, aby oslávili s hráčmi Nového Zélandu sa zdalo odsúdené na neúspech, keď ho stevard riešiť na trávniku.

Zadajte jedno Sonny Bill Williams, tetovaný hora muža, ktorý zasiahol, zdvihol Charlie zo zeme a vydal sa ho späť na svoje miesto pred odobratím jeho medailu a jeho umiestnením okolo chlapcovho krku.

Williams neskôr tweeted jeho obdiv pre Charlieho chuťou “Užite si bro” “za dieťa 2 majú tú vôľu a riskovať, si zaslúži medailu,” napísal, Sonny Bill Williams (@SonnyBWilliams) za dieťa 2 majú tú vôľu a riskovať, si zaslúži medailu. Užite si bro https://t.co/M0hyD7btdlOctober 31, 2015

Sociálne médiá zábava pokračovala.Jeden z Charlieho príbuzných zverejnil obrázok sám sebe medailu so správou: “To nie je Svetový pohár Sonny-Bill Williams vyhral medailí alebo čokoľvek #nobiggy”

The All Black bol odmenený za svoju veľkorysosť s náhradnou medailu – a obrovskú podporu pre svoje vlastné už dosť milovaný obraz, zatiaľ čo Charlie bol ponechaný s nie len zlatou suvenír jeho ihrisku inváziu, ale príbeh rozprávať svojim deťom a vnúčatám.

Mimo žiaru médií, Charlie má teraz problém udržať túto vzácnu medailu v bezpečí. To asi nie je vo svojej školskej skrinky.