Nový Zéland zasiahla ďalšie zranenia s Jamesom Neesham vylúčiť zo série skúšok

Nový Zéland utrpeli ďalšiu ranu zranenia na ich krikete turné po Austrálii, s vševedcom Jamesa Neesham vylúčiť zo série troch-test. Neesham vyšiel na pálke v pondelok potom, čo Black Caps pokračovalo v 3-142 naháňa 504 piaty deň prvého testu v Brisbane.

Ľavé rameno Paceman Mitchell McClenaghan potom ho nahradiť v cestujúcemu strany .

The Black Caps už vyzval na krytom na druhý deň na Gabba stretu, privolanie ďalšie ľavým Armer, Neil Wagnera, vzhľadom k tempu stál na čele Tim Southey jeho zranenie chrbta. Počasie stánky austrálsky pokrok proti húževnatej Black Caps Celý

Southey, ktorý má podráždenú disk, potom tiež sa očakáva, že netopier v pondelok odletieť do Perthu.Avšak krátky obrat znamená, že 26-ročný čelia ťažké pýtať preukazujúce jeho spôsobilosť pre druhú skúšku, ktorá začína u WACA v piatok.

Neesham sám zvolený v zájazdové strany kvôli Allrounder Corey chrbta Anderson, ktorý bojoval v prvom teste. ALLROUNDER sa vrátil zo zadnej stresovú fraktúrou na začiatku tohto roka, ale stále nie je 100%.

“Jimmy usilovne pracovala na dostať späť do kondície po jeho zranenie na začiatku tohto roka, ale v tejto fáze ešte stále pociťuje nepohodlie pri bowling rozšírené zaťažení, “povedal tréner nového Zélandu Mike Hesson.

” Jimmy sa vráti na Novom Zélande pre ďalšie lekárske posúdenie.V tejto fáze je našou prioritou číslo jedna je dostať Jimmyho úplne zdravý a pripravený pre domáce leto. “

25-ročný bowled kombinovanej 20 overs v oboch smenách a mal postavy 1-111, zlyháva generovať veľké tempo a bojuje o kontrolu.

Adam Milne (holeň) a Ben Wheeler (späť) sú tiež mimo hry v okamihu, takže McClenaghan as jasnou voľbou. 29-ročný hral 43 ODIS a 20 Twenty20s pre Black Caps, ale je potrebné ešte vykonať jeho Test debutuje.

“Mitch má schopnosť bežať celý deň, rýchle kúzla misy a má skúsenosti na medzinárodnej scéne, “povedal Hesson. “Bude priniesť veľa do skupiny a je samozrejme veľmi radi, že prísť a pripojiť sa k čate.”

u-stavky.com/